Pasirinkite kalbą

Naujienos

Aukštelkiškiškei Vitalijai Pliatkienei – mero Padėkos ženklas

2023 m. Kovo 16 d.


Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Aukštelkų kaimo bendruomenės „Aukštoji Alka“ pirmininkei Vitalijai Pliatkienei įteiktas Radviliškio rajono savivaldybės mero Padėkos ženklas.

Už aktyvią bendruomeninę veiklą, dalyvavimą ir pagalbą įvairiose akcijose, talkose ir renginiuose, už įgyvendintus projektus, jų vykdymą ir rezultatus šį garbingą apdovanojimą Aukštelkų kaimo bendruomenės pirmininkei įteikė  Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis.

Vitalija Platkienė, kilusi iš Pakruojo rajono Lygumų miestelio, savo profesinį pedagogo kelią kelią pradėjo Aukštelkų pagrindinėje mokykloje, joje dirbo nuo 1985 metų, o šiuo metu ji su aukštelkiškiais betarpiškai bendrauja dirbdama Radviliškio viešosios bibliotekos Aukštelkų skyriuje.
Nuo 2014 metų V. Pliatkienė aktyviai įsitraukė į Aukštelkų kaimo bendruomenės „Aukštoji Alka“ veiklą, o 2016 metais tapo jos pirmininke. 

Bendruomeniška ir sugebanti žvelgti toliau už savo bendruomenės ribų, nuoširdžiai ir atsakingai dirbanti bendruomenės ir Aukštelkų kaimo labui, Vitalija Pliatkienė yra vertinama ir gerbiama aplinkinių. Ji visada  randa gerą žodį, užjaučia bėdoje, pataria, padeda darbuose.

Už aktyvią bendruomeninę veiklą, dalyvavimą ir pagalbą įvairiose akcijose, talkose ir renginiuose, už įgyvendintus projektus 2022 m. kovo 11-ąją Vitalija Pliatkienė buvo apdovanota Aukštelkų seniūnijos apdovanojimu „Metų bendruomenės vedlys“.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Aukštelkų seniūnijos nuotrauka

Paskutinis atnaujinimas: 2023-03-16 11:32:41