Aukštelkuose – tradicinis krepšinio turnyras
2025 m. Birželio 23
d.
Birželio 21 d. Aukštelkų seniūnijos sporto aikštyne vyko tradicinis krepšinio 5x5 turnyras Aukštelkų seniūnijos taurei laimėti. Turnyrą sveikinimo žodžiu ir simbolinėmis dovanomis komandoms atidarė Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis. Lietuvos Respublikos Seimo narys Mantas Poškus taip pat pasveikino komandas bei įteikė joms po krepšinio kamuolį su LRS komandos narių parašais. Dalyviams sėkmės linkėjo ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyriaus vedėjas Aivaras Vasiliauskas.
Turnyre dalyvavo 3 komandos: Lietuvos Respublikos Seimo komanda, Aukštelkų seniūnijos komanda ir „Šeduvos malūnas“. Jėgas krepšinio aikštelėje kartu su kitais Seimo nariais išbandė ir Ministras Pirmininkas Gintautas Paluckas. Po įtemtų kovų paaiškėjo turnyro nugalėtojai ir prizininkai – 5 jubiliejinio turnyro nugalėtojais tapo Aukštelkų seniūnijos komanda, kuri nugalėjo Lietuvos Respublikos Seimo komandą rezultatu 62:46 bei po atkaklios kovos įveikė sporto klubą „Šeduvos malūnas“ rezultatu 58:56. Antrąją vietą užėmė krepšinio komanda „Šeduvos malūnas“, kuri įtemtoje kovoje įveikė Seimo komandą rezultatu 47:44.
Organizatoriai dėkoja dalyviams ir tikisi susitikti ir kitais metais.
Daugiau nuotraukų čia.
Aukštelkų seniūnijos informacija
R. Benaičio nuotraukos
Paskutinis atnaujinimas: 2025-06-23 14:13:13