Aušros aikštėje skambėjo gatvės muzika
2023 m. Gegužės 23
d.
Gegužės 20 d. radviliškiečiai ir miesto svečiai buvo pakviesti švęsti gatvės muzikos dienos. Miesto širdis – Aušros aikštė, prisipildė išskirtinai jaunatviškos muzikos garsais. Muzikos šventę sukūrė ir skubantį klausytoją stabtelti pakvietė solistė Enrika Skeberdytė, Gražinos pagrindinės mokyklos muzikavimo būrelis (vadovas Artūras Miškinis), grupė „SILUETAI“, grupė „PETUX“, grupė „GMD“.
Galime didžiuotis muzikaliu jaunimu ir jo iniciatyvomis mūsų mieste. Pagarba jų vadovams ir mokytojams! Tegul tarp mūsų viskas skamba! Iki pasimatymo kitoje gatvės muzikos dienoje Radviliškyje!
Radviliškio miesto kultūros centro informacija ir nuotraukos
Paskutinis atnaujinimas: 2023-05-23 09:00:36