Naujienos
- Titulinis
- Naujienos
Spalio 25 d. Baisogalos gimnazijos rankų lenkimo komanda dalyvavo atvirame rankų lenkimo turnyre „Šakių taurė 2025“, kuriame varžėsi sportininkai iš visos Lietuvos. Mūsų komandos nariai pademonstravo puikų pasirengimą, valią nugalėti ir parsivežė gausybę apdovanojimų.
Jaunių grupėje išsiskyrė Adamas Mišeikis, kuris iškovojo 1 vietą kaire ir 3 vietą dešine ranka. Jonas Žitinevičius kovodamas kaire ranka užėmė 2 vietą. Rasvydė Tamulionytė užėmė 1 vietą tiek dešine, tiek kaire ranka. Stas Mazan savo svorio kategorijoje iškovojo du sidabro medalius. Nors medalių neiškovojo, tačiau tik žingsniu varžovams nusileido Aleksandras Antonovas, Vakaris Nakutis, Lukas Danilevičius, Juventas Adamickis, Eimantas Tamošiūnas.
Treneris Renatas Zdanavičius meistrų klasėje iškovojo 3 vietą kaire ranka.
Šis turnyras dar kartą įrodė, kad Baisogalos gimnazijos rankų lenkimo komanda – stipri, užsispyrusi ir nuolat tobulėjanti.
Sveikiname sportininkus ir jų trenerį už pasiekimus, ryžtą bei puikiai atstovautą gimnazijos vardą!
Informacija R. Juškevičienės
Nuotrauka R. Zdanavičiaus
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196, Radviliškis
(0 422) 69 003
informacija@radviliskis.lt
Pranešti apie korupciją
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.
Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.
Kad veiktų užklausos forma, naudojame sistemą „Google ReCaptcha“, kuri padeda atskirti jus nuo interneto robotų, kurie siunčia brukalus (angl. spam) ir panašaus tipo informaciją.
Taigi, kad šios užklausos forma užtikrintai veiktų, jūs turite pažymėti „Sutinku su našumo slapukais“.
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.
Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
| Pasirinkimas | Paaiškinimas |
|---|---|