Pasirinkite kalbą

Naujienos

Balandžio 27-oji – Lietuvos medicinos darbuotojų diena

2023 m. Balandžio 27 d.


Šios profesinės dienos proga nuoširdžiai sveikinu visus Radviliškio rajone dirbančius medikus: gydytojus, slaugytojus, sveikos visuomenės kūrėjus, kurie nepailsdami rūpinasi  mūsų krašto žmonių sveikata.

Jūsų darbui prasmę suteikia pasveikusių ligonių padėkos, dėkingi jų artimųjų žvilgsniai. Tikiu, kad sunkus kasdienis Jūsų darbo ratas nepasibaigia uždarius kabineto duris, neabejoju, kad Jūs ištiesiate pagalbos ranką kaskart prireikus. Esate gerbiama ir mylima mūsų visuomenės dalis, Jūsų rūpestis ir atsakomybė vertinami pacientų.

Būkite laimingi kasdienybėje, mieli medicinos darbuotojai. Būkite sveiki, energingi, kasdien tobulėkite profesinėje srityje ir  apgaubkite rūpesčiu tuos, kuriems prireikia Jūsų pagalbos.

Kazimieras Račkauskis,
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Paskutinis atnaujinimas: 2023-04-27 09:17:07