Pasirinkite kalbą

Naujienos

Birželio 2 dieną – Radviliškio rajono mokinių olimpiadų, konkursų nugalėtojų (I–III vietų) pagerbimo šventė

2026 m. Gegužės 14 d.


Kviečiame pagerbti geriausius Radviliškio rajono mokinius ir kartu pasidžiaugti jų pasiekimais.
 
Laukiame Jūsų 2026 m. birželio 2 d. 13 val. Radviliškio miesto kultūros centre.
 
Muzikinė dovana Jums – Paulinos Paukštaitytės koncertas.
 
Renginį organizuoja Radviliškio rajono savivaldybė ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras

Paskutinis atnaujinimas: 2026-05-14 17:03:35