Pasirinkite kalbą

Naujienos

Centralizuotai tiekiamo geriamojo vandens vartotojai, dėmesio!

2024 m. Sausio 10 d.


UAB „Radviliškio vanduo“ pakartotinai primena, kad spaudžiant šaltukui, termometro stulpeliui nukritus žemiau nulio, centralizuotai tiekiamo vandens vartotojai turi tinkamai pasirūpinti tiekiamo geriamojo vandens įvadinių, vidaus vamzdžių bei apskaitos prietaisų apšildymu.

Siekiant išvengti vandentiekio avarijų, būtina užtikrinti šias sąlygas: 

  • įrengto apskaitos prietaiso patalpoje temperatūra privalo būti ne žemesnė nei +5°C;
  • patalpose būtina užsandarinti langus, duris;
  • vamzdžius, apskaitos prietaisus, esant reikalui, apsaugokite termoizoliacinėmis medžiagomis;
  • būtinai patikrinkite vamzdynų būklę negyvenamose patalpose.

Kviečiame būti atsakingais!

UAB „Radviliškio vanduo“ informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2024-01-10 10:41:50