Pasirinkite kalbą

Naujienos

Čia mano namai – čia viskas gerai!

2023 m. Birželio 20 d.


Asociacija „Šniūraičių bendruomenė“, teikusi paraišką Radviliškio rajono savivaldybės jaunimo ir kitų NVO  projektų rėmimo konkursui laimėjo finansavimą projektui „Čia mano namai – čia viskas gerai!“

Vykdant projektą birželio 17 d. Šniūraičiuose vyko šventė – Šniūraičių kaimo 350-asis gimtadienis. Šventė prasidėjo teatralizuota įžanga, menančia Šniūraičių kaimo pavadinimo kilmę. Mažieji šniūraitiškiai ir senjorų ansamblis „Bendraminčiai“ skyrė posmus ir  dainas savo gimtam kraštui.

Radviliškio seniūnijos seniūnė Gabrielė Kuraitienė ir asociacijos „Šniūraičių bendruomenė“ pirmininkė Audronė Motiejūnienė pasveikino ilgaamžius kaimo gyventojus: Adelę Bačiauskienę, Stefaniją Sinkienę, Marytę Mikaliūnienę, Albiną Morkūnienė, Juozapą Lazdauską, Emiliją Lazdauskienę, Eugeniją Katkauskienę, Eleną Mažulienę, Oną-Marijoną Muraulienę, Stanislovą Iliką, Kristiną Nagevičienę ir Janiną Tarbūnienę. Prisimenant senus laikus buvo pasveikinti Radviliškio seniūnijos įsteigtomis atminimo dovanomis ir seniausi kaimo muzikantai, kurie grojo kaimo jaunimo „vakaruškose“, vėliau „tarybinių“ laikų kaimo šventėse, o kai kurie ir dabar sulaukę garbingo amžiaus dar virkdo armoniką, akordeoną, ar muša bugną...

Įpusėjus koncertinei programai jaunimas atitempė vežimaitį su gimtadienio tortu, kuriuo buvo vaišinami visi šventės dalyviai.

Nesugadino nuotaikos ir lietutis, visi linksminosi, šoko, dainavo kartu su muzikos atlikėjais – Vytautu Šiškausku, Jolanta Kriaučiūniene, ansambliais „Perone“ ir „VIP“. Mažiesiems šventės dalyviams taip pat netrūko pramogų – vaikai šėliojo ant batutų, dalyvavo Radviliškio policijos skyriaus pareigūnių surengtose atrakcijose.

Birželio 18 d. Kurų Šv. Antano bažnyčioje vyko Šv. Antano atlaidai, kur Šniūraičių jaunimas parodė meninę programą.

 Asociacijos „Šniūraičių bendruomenė“ informacija ir nuotraukos

Paskutinis atnaujinimas: 2023-06-20 09:24:45