Pasirinkite kalbą

Naujienos

Darbo grupės nariai susitiko su rajono ugniagesių komandomis

2022 m. Liepos 18 d.


Radviliškio rajono savivaldybė iš Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos yra gavusi kvietimą dalyvauti pilotiniame projekte dėl Savivaldybės Priešgaisrinės saugos tarnybos perdavimo į Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentą. Liepos 13–14 dienomis Savivaldybės mero potvarkiu sudarytos darbo grupės nariai susitiko su Savivaldybės Priešgaisrinės saugos tarnybos komandomis Šeduvoje, Sidabrave, Baisogaloje, Šiaulėnuose, Šaukote ir Grinkiškyje. 

Susitikimų tikslas, pasak darbo grupės pirmininko, Savivaldybės mero pavaduotojo Vytauto Krikščiūno, išklausyti pačių ugniagesių nuomonę apie galimą optimizavimą, realiai įvertinti komandų darbo sąlygas, materialinę bazę, galimybes laiku ir profesionaliai suteikti pagalbą. Vizitų metu apžiūrėtos ugniagesių komandų darbo ir poilsio patalpos, turimos darbo priemonės ir technika. Deja, ne visos komandos turi darbui ir poilsiui tinkamas patalpas, trūksta kai kurių darbo priemonių. 

Darbo grupės nariai įvertinę esamą situaciją spręs, ar Radviliškio rajono savivaldybės tarybai teikti pasiūlymą dalyvauti pilotiniame projekte dėl Savivaldybės Priešgaisrinės saugos tarnybos perdavimo į Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentą. Savivaldybė sutiktų dalyvauti projekte, jei bent 3 metus būtų išlaikytos šiuo metu rajone dirbančios ugniagesių komandos, pagerėtų jų darbo sąlygos ir materialinė bazė, o rajono gyventojai galėtų jaustis saugūs ir ramūs, kad prireikus pagalba bus suteikta laiku. 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2022-07-18 15:03:39