Pasirinkite kalbą

Naujienos

Diabeto klubo nariams pristatyta metinė ataskaita

2024 m. Balandžio 26 d.


Kasmet diabeto klubo „Likimas“ nariams pristatomos pirmininkės, finansininkės bei revizinės komisijos ataskaitos. Klubo pirmininkė Aldona Januševičienė išsamiai pristatė 2023 metais nuveiktus darbus.

Nuo 2023 m. sausio 2 d. Socialinės reabilitacijos neįgaliesiems bendruomenėje buvo teikiamos akreditavimo paslaugos. Šias paslaugas gavo 25 neįgalumą turintys nariai. Per metus apsilankė 1494 kartus, vidutiniškai po 60 kartų.

Per metus surengta 22 įvairios tematikos užsiėmimai, susitikimai su specialistais, valandėlės bei 9 mokymai. Surengtos akcijos: „Pasimatuok gliukozės kiekį kraujyje ir kraujo spaudimą“ Radviliškio technologijų ir verslo mokyklos centre, Radviliškio miesto seniūnijoje, Sporto šventėje Arenoje ir Kultūros centre.

Radviliškio diabeto klubo „Likimas“ moterų ansamblis „Romantika“ svečiavosi Aukštelkų savarankiško gyvenimo namų padalinyje, Beinoravoje, Romansinių dainų popietėje „Pavasarį atgyja jausmai“, Viešojoje bibliotekoje ir Baisogalos ligoninės slaugos skyriuje su programa bei dovanomis. Skyriui buvo padovanotos darbščiųjų rankų būrelio pasiūtos pagalvėlės. Įsijungėme į Tyrulių bibliotekos ir bendruomenės akciją „Megzkime kojines ukrainiečiams“.

2023 metais parašytas NVO projektas „Padėkime vieni kitiems būti sveikesniems“. Gavome finansavimą. Projekto dėka turėjome edukacinius užsiėmimus Šaukoto seniūnijoje Bičių terapijos centre, susitikome su Telšių diabeto klubo kolegomis, pasidalinome patirtimi, susipažinome su nuostabiu Telšių miestu. Išklausėme įdomių paskaitų, susitikome su specialistais bei mokėmės suteikti pirmąją pagalbą nelaimės atveju. Paskaitas vedė Radviliškio visuomenės sveikatos biuro sveikatos stiprinimo specialistė Dovilė Eičinienė.

Dalyvavome respublikinėse sporto varžybose sergantiems cukriniu diabetu „Cukrinis diabetas – ne kliūtis sportuoti“ Kelmėje. Tai pati sėkmingiausia diena klubo istorijoje. Iškovoti medaliai visose rungtyse ir svarbiausia – laimėjome pirmąją vietą ir taurę Bočios rungtyje. Iškovota taurė – tai įpareigojimas 2024 metais sporto šventę surengti Radviliškyje. 

Surengta išvyka į Eibariškių parką. Nuo bokšto pasigrožėjome kraštovaizdžiu, pasivaikščiojome takeliais, pasimankštinome ant treniruoklių. Nei vienas nesiskundė sveikata. Gerą nuotaiką lydėjo mankšta, rateliai ir daina. Įsimintina išvyka į Vilnių, Seimo rūmus, Trakus. Pabuvojome Mažajame teatre – žiūrėjome spektaklį „Dėdės ir dėdienės“ ir t. t.

Užsiėmimuose, susitikimuose visose veiklose nuo 2024 01 02 iki 2024 12 31 sulaukėme 3044 lankytojų.

Finansininkė Vitalija Šedienė pateikė klubo finansinę ataskaitą, revizinės komisijos pirmininkė Ksavera Litvinienė pateikė ataskaitą apie kasos dokumentų tvarkymą bei lėšų panaudojimą.

Nuotaiką pakėlė Šeduvos neįgaliųjų draugijos ansamblis „Verdenė“ ir diabeto klubo „Likimas“ ansamblių pasirodymai.

Radviliškio diabeto klubo „Likimas“ informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2024-04-26 09:45:36