Pasirinkite kalbą

Naujienos

Diskutuota su švietimo įstaigų atstovais

2022 m. Spalio 13 d.


Antradienį, spalio 11 dieną, Savivaldybės mažojoje salėje vyko susitikimas su Radviliškio rajono švietimo įstaigų atstovais. Susitikime dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės meras V. Simelis, mero pavaduotojas V. Krikščiūnas, Administracijos direktoriaus pavaduotojas J. Pranys, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas L. Vaičiūnas, Švietimo ir sporto paslaugų centro direktorius V. Jakavičius, technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis.

Per susitikimą buvo aptarti ugdymo planai, mokinių pažanga bei vertinimo kriterijai. Taip pat diskutuota apie kitas iškylančias švietimo problemas ir jų sprendimo būdus. Aptarta profesinio orientavimo ir mokyklų bei darbdavių bendradarbiavimo būtinybė.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2022-10-13 16:34:05