Pasirinkite kalbą

Naujienos

Du aukso medaliai – mūsų rajono mokinių rankose!

2026 m. Gegužės 8 d.


Net du aukso medaliai atkeliauja į Radviliškį – tai puikus mokinių žinių, atkaklumo ir mokytojų profesionalumo įvertinimas!
6-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada 7–8 klasių mokiniams šiemet, kaip ir įprasta, vyko dviem etapais: pirmajame, balandžio 15 d. nuotoliu vykusiame atrankos etape, savo jėgas išbandė apie 1100 jaunųjų geografų, o į finalą pateko 200 geriausiųjų, kurie varžėsi trijuose regioniniuose centruose, prie kompiuterių spręsdami sudėtingas geografines užduotis.

Nors prizininkai paaiškėjo po savaitės, galutiniai rezultatai ir tikslios vietos buvo išlaikytos paslaptyje iki pat iškilmingos akimirkos – gegužės 4 d. visi laimėtojai buvo pakviesti į Tauragės „Žalgirių“ gimnaziją, kur vyko vyresniųjų (9–12 klasių) olimpiados atidarymas, o aidint gausiems plojimams mokiniams įteikti apdovanojimai, jų pasiekimai tapo įkvėpimu toliau gilinti žinias.

Didžiuojamės mūsų rajono mokiniais, kurie pasiekė aukščiausius rezultatus ir buvo apdovanoti medaliais bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos diplomais.

7 klasių mokinių grupėje Aukso medaliu pasipuošė Radviliškio Vaižganto progimnazijos mokinys Rytis Zoltneris (mokytoja Natalija Valčiukienė).

8 klasių mokinių grupėje Aukso medalis atiteko Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokinei Agotai Hokušaitei (mokytoja Salvinija Vaičiūnienė).

Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus ir jų mokytojus bei linkime dar daugiau sėkmės ateityje! 

Daugiau informacijos čia.

Radviliškio ŠSPC Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus informacija

Nuotraukos LINEŠA

Paskutinis atnaujinimas: 2026-05-08 13:20:58