Pasirinkite kalbą

Naujienos

Dviejų jubiliejų akordai: „Poleka“ ir „Vakaruška“ suvienijo bendruomenę

2024 m. Gruodžio 4 d.


2024 m. lapkričio 30 d. Tyrulių kultūros namai tapo tikra liaudiškos muzikos meistrystės ir šilumos oaze – čia vyko Polekėlės bendruomenės netradicinės kapelos „Poleka“ 5 metų kūrybinės veiklos ir mišrios kapelos „Vakaruška“ 10 metų kūrybinės veiklos jubiliejinis koncertas. Tai buvo ne tik ypatinga proga šiems dviem kolektyvams, bet ir išskirtinė šventė visiems susirinkusiems.

Šventėje netrūko sveikinimų ir gražių žodžių. Kapeloms ir jų vadovams dėkojo bei sveikinimus reiškė visi muzikuojantys kolektyvai, Tyrulių miestelio seniūnas Rimantas Liukumas, Radviliškio miesto kultūros centro direktorės pavaduotoja Svetlana Viluskienė, jubiliejų švenčiančių kolektyvų nariai ir pilnut pilnutėlė salė žiūrovų. Bendruomenės netradicinės kapelos „Poleka“ vadovui Arminui Lipskiui ir mišrios kapelos „Vakaruška“ vadovei Vitalijai Lipskienei skambėjo padėkos žodžiai už jų darbą puoselėjant liaudies muziką bei įkvėpiant bendruomeniškumo dvasią.

Vakaro metu skambėjo nuoširdi ir autentiška liaudiška muzika, o kolektyvų talentas ir meistriškumas suteikė renginiui ypatingos šilumos ir jaukumo. Kiekvienas atlikėjas dalijosi ne tik savo muzika, bet ir emocijomis, kurios palietė kiekvieno žiūrovo širdį. Jubiliejų šventę praturtino svečių pasirodymai – Tytuvėnų kultūros centro Šedbarų skyriaus tradicinė kapela „Tytuvėnų krašto armonikieriai“ (vadovas Stasys Butkus), Tauragės kultūros centro Lauksargių padalinio liaudiškos muzikos kapela „Parubežys“ (vadovė Marytė Remeikytė) ir Radviliškio miesto kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Seni pažįstami“ (vadovas Tomas Kanapinskas).

Renginio atmosferą dar labiau sustiprino nuoširdi ir talentinga vedėja Jūratė Levickaitė, kurios profesionalumas ir gebėjimas bendrauti su publika pavertė vakarą ne tik muzikine, bet ir emocine švente.

Kapelos „Poleka“ ir „Vakaruška“ šventė buvo daugiau nei koncertas – tai buvo bendruomeniškumo, kūrybos ir liaudies kultūros šventė. Jubiliejinis vakaras priminė, kaip svarbu puoselėti tradicijas, branginti muziką ir kartu džiaugtis mažais, bet neįkainojamais gyvenimo džiaugsmais.

Tyrulių kultūros namai tą vakarą tapo vieta, kur muzika ir žmonių nuoširdumas susiliejo į vieną, sukurdami tikrą šventės stebuklą. Jubiliejus įkvėpė dar labiau vertinti liaudies muziką ir kartu kurti nepamirštamas akimirkas, kurios ilgam išliks visų dalyvių atmintyje.

Radviliškio miesto kultūros centro informacija
Nuotraukos Svetlanos Viluskienės

Paskutinis atnaujinimas: 2024-12-04 08:13:23