Pasirinkite kalbą

Naujienos

Dviračių žygiu pradėtas Radviliškio miesto gimtadienio renginių maratonas

2022 07 04


Saulėtą liepos 2-ios rytą beveik 70 dviratininkų rinkosi prie Radviliškio miesto kultūros centro, kur vyko tradicinis, jau vienuoliktąjį kartą Radviliškio rajono savivaldybės mero Vytauto Simelio organizuojamas dviračių žygis. Šis žygis skirtas Radviliškio miesto 455 metų jubiliejui. Susirinkusius sveikino rajono meras Vytautas Simelis ir Radviliškio miesto seniūnas Ernestas Mončauskas. Po išklausyto saugaus eismo instruktažo dviratininkai pasileido į kelią. 

Žygio metu buvo aplankytos Aukštelkų, Šniūraičių, Tyrulių ir Daugėlaičių kaimų bendruomenės. Kurų ir Polėkės bažnyčios, Kauliniuose bei Aukštelkuose esantys paminklai, skirti Lietuvos nepriklausomybės 10-mečiui. Aplankyta Liaudiškių kaime esanti koplytėlė bei jaunųjų ūkininkų Modestos ir Žygimanto Dijokų ūkis. M. Dijokienė žygio dalyviams parodė, kaip yra spaudžiamas natūralus aliejus, ką galima padaryti iš moliūgų, likusių po aliejaus spaudimo, taip pat supažindino su savo ūkyje auginama ir gaminama produkcija. 

Pasiekus finišą prie Radviliškio miesto kultūros centro, žygio dalyvius pasitiko Radviliškio miesto kultūros centro direktorė ir kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Seni pažįstami“. Sugrįžus po žygio visiems dalyviams buvo įteikti padėkos raštai už dalyvavimą žygyje ir Radviliškio miesto seniūnijos įsteigtos atminimo dovanėlės – ženkleliai su Radviliškio miesto jubiliejiniu logotipu. 

Žygyje dalyvavo dviratininkai ne tik iš Radviliškio miesto, bet ir iš Šiaulių, Kauno bei Kėdainių. Vyriausiam dalyviui – 70 metų, o jauniausiam – tik septyneri. 

Žygio organizatoriai: Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Kultūros, paveldosaugos ir turizmo skyrius, Radviliškio miesto kultūros centras.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2022-07-04 11:34:41