Edukacinis užsiėmimas „Išlikimas gamtoje“
2023 m. Rugsėjo 19
d.
Rugsėjo 15 d. organizuotas edukacinis užsiėmimas „Išlikimas gamtoje“, skirtas Europos paveldo dienoms paminėti, kuris vyko Radviliškio r., Aukštelkuose. Edukacinio užsiėmimo „Išlikimas gamtoje“ tikslas – senovinių lietuvių liaudies papročių ir žaidimų puoselėjimas. Dalyviai išmėgino senovinių naščių vandens nešimo patyrimą, taikliąją ranką medžioklės plotuose šaudydami iš lankų su strėlėmis, kitus senovinius lietuvių liaudies papročius, žaidimus, skanavo ant laužo virtą košę. Edukacijos dalyviai namo iškeliavo pilni gerų įspūdžių ir emocijų.
Renginio organizatoriai: Radviliškio rajono savivaldybė, Radviliškio turizmo informacijos centras, Radviliškio viešoji biblioteka, Aukštelkų kultūros namai ir bendruomenė.
Radviliškio turizmo informacijos centro informacija ir nuotraukos
Paskutinis atnaujinimas: 2023-09-19 13:49:40