Fontanas atsisveikina iki pavasario
2022 m. Rugsėjo 16
d.
Atšalus orams, nuo rugsėjo 16 d. (penktadienio) išjungtas Radviliškio miesto gyventojų ir svečių akis džiuginęs fontanas. Mažinant elektros energijos išteklių vartojimą, Radviliškio rajono savivaldybė priėmė sprendimą paankstinti fontano išjungimą. Praėjus žiemos sezonui, fontanas vėl atgis pavasarį, prasidėjus šiltesniems orams.
Radviliškio rajono savivaldybės informacija
Paskutinis atnaujinimas: 2022-09-16 12:55:12