Gerbiami verslo bendruomenės nariai
2022 m. Lapkričio 11
d.
Sveikinu Jus visus su verslo diena. Be galo džiugu, kad Radviliškio rajone yra tokių veiklių žmonių, kurie niekada nenuleidžiančia rankų, turi idėjų bei ryžto ir kryptingai siekia savo tikslo. Nuoširdžiai dėkoju už svarų Jūsų indėlį kuriant darbo vietas, nuolat auginant bei garsinant Radviliškio krašto vardą Lietuvoje ir pasaulyje. Linkiu sėkmės tęsiant pradėtus darbus ir užsidegimo bei ryžto toliau kuriant patrauklesnį, patogesnį ir geresnį Radviliškio rajoną mūsų krašto žmonėms.
Vytautas Simelis,
Radviliškio rajono savivaldybės meras
Paskutinis atnaujinimas: 2022-11-11 13:34:09