Gerbiamieji Radviliškio rajono gyventojai
2024 m. Kovo 30
d.
Su bundančia gamta ir pirmaisiais žiedais į mūsų namus ateina pati gražiausia pavasario šventė – šv. Velykos.
Tegul ši Prisikėlimo šventė įkvepia Jus naujiems darbams, suteikia drąsos svarbiems sprendimams, o širdis pripildo vilties ir laimės.
Lai ši šventė paskatina dalintis gerumu, džiugia nuotaika ir meile.
Su šv. Velykomis!
Kazimieras Račkauskis,
Radviliškio rajono savivaldybės meras
Paskutinis atnaujinimas: 2024-03-30 19:39:53