Pasirinkite kalbą

Naujienos

Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo skaitymo dirbtuvių I etape

2025 m. Gegužės 13 d.


Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla dalyvavo TŪM projekto skaitymo dirbtuvių pirmojo etapo veiklose, kurios vyko ne tik mokykloje – jos persikėlė ir į mokinių namus. Keletą mėnesių pradinių klasių bendruomenė aktyviai dalyvavo respublikiniame pradinių klasių mokinių skaitymo čempionate.

Šio čempionato tikslas – skatinti pradinių klasių mokinius daugiau skaityti, ugdyti skaitymo įgūdžius, teksto suvokimą ir domėjimąsi literatūra. Mokiniai noriai įsitraukė: skaitė knygas namuose ir mokykloje, žymėjo perskaitytas knygas, dalijosi savo mintimis su bendraklasiais bei mokytojais. Skaitymo procesas tapo kasdiene įpročio ir džiaugsmo dalimi.

Smagi čempionato kulminacija – apdovanojimų popietė, kuri vyko atnaujintoje mokyklos skaitykloje. Ją surengė pradinių klasių mokytoja R. Kašėtaitė bendradarbiaudama su Radviliškio miesto viešosios bibliotekos darbuotojomis. Renginio metu buvo pagerbti aktyviausi skaitytojai, o mokiniai sulaukė ne tik padėkų, bet ir simbolinių prizų bei įkvepiančių linkėjimų tęsti draugystę su knyga.

Džiugu, kad Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla šiame skaitymo čempionate užėmė garbingą 13 vietą iš 35 dalyvavusių mokyklų. Įspūdingų rezultatų pasiekė atskiros klasės: 1c klasė perskaitė 92 knygas (1644 puslapiai), 2b klasė – net 101 knygą (8610 puslapių), o 3a klasė – 82 knygas, kurių bendras puslapių skaičius siekė net 9812. Atskira padėka už aktyvų įsitraukimą į skaitymo čempionatą buvo įteikta 3a klasės mokinio Mažvydo Valčiuko tėvams – už paskatinimą, palaikymą ir meilės skaitymui ugdymą namuose.

Kartu su #Tūkstantmečiomokyklos.
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.
„Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokyklos informacija ir nuotraukos

Paskutinis atnaujinimas: 2025-05-13 09:00:12