Grinkiškyje – šventinis smiginis, skirtas Kovo 11-ąjai atminti
2026 m. Kovo 12
d.
Šventinį Kovo 11-osios rytą Grinkiškio krašto gyventojai rinkosi į smiginio varžybas, kurios buvo skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui paminėti. Varžybas organizavo Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro sporto organizatorius Vitalijus Survila. Smiginio rungtyje varžytis užsiregistravo 21 dalyvis. Smiginio mėgėjai savo jėgas išmėgino strėlytę mesdami po devynis kartus.
Suskaičiavus rezultatus, į smiginio rungties finalą pateko geriausius rezultatus pademonstravę keturi dalyviai. Keturių finalininkų rezultatai buvo fiksuojami po 24 metimų. Prizininkais tapo: Karolis Žalnieravičius – I vieta (323 taškai), Vidūnas Švėgžda – II vieta (267 taškai), Virmantas Vaicekauskas – III vieta (256 taškai). Ketvirtas liko Gvidas Našlėnas (253 taškai).
Grinkiškio bendruomenės iniciatyva sportinio renginio metu dalyviai Lietuvos vėliavos spalvomis margino drobėje pieštus Taikos balandžius. Drobės autorė – Daina Dumšytė.
Prizus įsteigė Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius, renginio partneriai – asociacija „Grinkiškio bendruomenė“ ir Grinkiškio seniūnija.
Straipsnio autorė G. Bložienė
Nuotraukų autorės: O. Kaminskė, K. Našlėnienė
Paskutinis atnaujinimas: 2026-03-12 15:06:21