Įdomus ir naudingas STEAM užsiėmimas Baisogalos gimnazijos dešimtokams
2025 m. Gegužės 14
d.


Gegužės 13 d. Baisogalos gimnazijoje vyko STEAM užsiėmimas II gimnazistų klasių mokiniams „Kad gėlės žydėtų“. Darbo tikslas – supažindinti mokinius su priemonėmis, leidžiančiomis ilgiau išsilaikyti pamerktiems žiedams, skatinančiomis kambarinių augalų žydėjimą. Mokiniai patys tinkamai paruošė žiedus merkimui, sužinojo įvairių augalų žiedų išlaikymo ypatybes, trąšų kambariniams žiediniams augalams paruošimą namuose iš maisto atliekų. Mokinių veiklas parengė ir vadovavo chemijos mokytoja R. Jankauskienė ir biologijos mokytoja V. Petronienė.
Kartu su @tūkstantmečiomokyklos
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.
„Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.
Informacija ir nuotraukos Violetos Petronienės
Paskutinis atnaujinimas: 2025-05-14 13:01:29