Iš plaukimo varžybų Alytuje – su medaliais
2026 m. Kovo 31
d.
Kovo 27–28 d. Alytuje vykusiose plaukimo varžybose „Dzūkijos taurė“ dalyvavo du Radviliškio plaukikai. 200 m distancijoje, itin sunkioje rungtyje, kurioje Adomas Stankevičius plaukė pirmą kartą, jam pavyko pasipuošti sidabro medaliu. Didžiuojamės plaukikais už jų pastangas, darbą treniruotėse ir norą siekti dar aukštesnių rezultatų. Mokinius treniruoja plaukimo trenerė V. Staškuvienė ir fizinio rengimo trenerė A. Dzimidė.
Radviliškio plaukimo baseino informacija
Paskutinis atnaujinimas: 2026-03-31 11:59:30