Jaunieji radviliškiečiai skambiai ir žaismingai žengė į „Kosminę vasarą“
2022 m. Birželio 2
d.
Tarptautinę vaikų gynimo dieną jaunieji radviliškiečiai skambiai ir žaismingai žengė į „Kosminę vasarą“.
Radviliškio miesto kultūros centro „Kosminė komanda“: Čiki, Čiačia ir Bumbum aplankė miesto ugdymo įstaigas. Nuotaikingoje programoje netrūko stebuklų, dainų, šokių ir susižavėjusių vaikų šypsenų.
Šventinės dienos vakare kultūros ir poilsio parke Radviliškio muzikos mokyklos ugdytiniai susirinkusiesiems padovanojo koncertą.
Radviliškio sporto arenoje įsikūrusios pripučiamos pramogos ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyriaus organizuojamos sportinės rungtys kvietė aktyviai praleisti šventinį vakarą.
Radviliškio miesto kultūros centro informacija
Paskutinis atnaujinimas: 2022-06-02 15:07:22