Pasirinkite kalbą

Naujienos

Kalėdinis šaškių turnyras Pociūnėliuose

2024 m. Gruodžio 16 d.


2024 m. gruodžio 14 d. Pociūnėliuose vyko Kalėdinis šaškių turnyras. Jį surengė Skėmių seniūnijos sporto renginių organizatorius Arūnas Čižauskas ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyrius.

Turnyre dalyvavo 10 žaidėjų. Varžėsi atskirai moterys ir vyrai. Moterų grupėje I vietą iškovojo Austėja Jučaitė, II – Miglė Malinauskaitė, III – Sigita Malinauskienė. Vyrų grupėje I vietos laimėtojas – Arūnas Čižauskas, II vietą užėmė Grafas Mykolas Beleckas, III – Virgilijus Bilis. Visi minėti šaškininkai apdovanoti medaliais, laimėjusieji pirmąsias vietas – ir sporto taurėmis. Prizus skyrė Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyrius.

Kalėdiniu šaškių turnyru siekta išsiaiškinti stipriausius Skėmių seniūnijos žaidėjus. 

Roma Buivydienė, Pociūnėlių miestelio bendruomenės narė
Nuotraukos Arūno Čižausko

Paskutinis atnaujinimas: 2024-12-16 16:29:04