Pasirinkite kalbą

Naujienos

Kasmetinėje švietimo konferencijoje dalyvavo ir Radviliškio rajono savivaldybės atstovai

2023 m. Rugpjūčio 25 d.


Rugpjūčio 24 dieną Radviliškio rajono savivaldybės vicemerė Jurgita Sidarienė ir Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas dalyvavo Vilniaus Pilaitės gimnazijoje surengtoje kasmetinėje konferencijoje „Švietimas šalyje ir regionuose. Švietimo teisingumas“, kurioje aptarti strateginiai švietimo siekiai ir artėjančių mokslo metų veiklos kryptys bei iššūkiai.

Vienoje svarbiausių kiekvienais metais prieš prasidedant naujiems mokslo metams vykstančioje konferencijoje dalyvavo savivaldybių politikai, savivaldybių švietimo padalinių vadovai, mokyklų vadovai, mokytojai, asociacijų, profesinių sąjungų ir kitų socialinių partnerių atstovai, mokslininkai edukologai, Lietuvos Respublikos Seimo nariai, Vyriausybės ir Prezidentūros atstovai.

Pranešimus skaitė Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto viceministras, prof. dr. Ramūnas Skaudžius ir Vytauto Didžiojo universiteto prof. dr. Natalija Mažeikienė.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2023-08-25 11:12:07