Pasirinkite kalbą

Naujienos

Keliaujančių architektų dirbtuvės Šeduvos gimnazijoje

2025 m. Birželio 16 d.


Baigėsi gimnazijos mokinių užsiėmimai su „Keliaujančių architektų dirbtuvių“ komanda pagal TŪM kultūrinio ugdymo integruotas veiklas. 8–II kl. mokiniai buvo įtraukti į gimnazijos erdvių kūrimą ir puoselėjimą – kartu su architektų komanda sukūrė daugiafunkcinės paskirties lauko baldus. Šių kūrybinių dirbtuvių metu buvo ugdomas mokinių kūrybingumas, skatinimas smalsumas ir iniciatyvumas siūlant idėjas, mokantis jas pristatyti, lavinama lyderystė ir socialinis bei kultūrinis suvokimas dirbant tarpdisciplininėje komandoje su architektais. Pristatydami rezultatus ir reflektuodami procesą mokiniai tobulinosi komunikacijos ir kritinio mąstymo savybes. Praktiniai užsiėmimai su keliaujančiais architektais, dailės mokytoja Jolanta bei technologijų mokytoju Vidmantu įtraukė mokinius į bendrą veiklą, kurios rezultatai nudžiugino ne tik pačius dirbtuvių dalyvius, bet ir gimnazijos bendruomenę. Visi dalyviai įgijo papildomos praktikos taikant integruotą mokymąsi netradiciniu kūrybinių dirbtuvių formatu.

Kartu su Tūkstantmečio mokyklos
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.
„Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.

Šeduvos gimnazijos informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2025-06-16 11:19:11