Kovo 11-ąją Pociūnėliuose – minėjimas „Laisvės pulsas“
2026 m. Kovo 12
d.
Švenčiant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną pociūnėliečiai bei miestelio svečiai pakviesti į minėjimą „Laisvės pulsas“. Minėjimas surengtas Baisogalos kultūros centro (BKC) Pociūnėlių kultūros namuose.
Minėjimą organizavo ir vedė BKC Pociūnėlių kultūros namų renginių organizatorė Jolita Ginčauskaitė, jai padėjo BKC Pašušvio kultūros namų renginių organizatorė Rima Juozaitienė. Skambėjo sveikinimo žodžiai valstybinės šventės proga, eilės ir dainos apie Lietuvą. Žiūrovai negailėjo aplodismentų Kunigiškių vaikų dienos centro „Giliukai“ jauniesiems artistams (vadovės Dalia Balčiūnienė ir Virginija Poškuvienė), Šiaulėnų krašto muziejaus kapelai „Klumpė“ (vadovas Eugenijus Arbušauskas). Šiltai sutikti lietuviškų dainų atlikėjai Agnė Čepulytė ir Eugenijus Arbušauskas. Kartu su minėtais kolektyvais bei atlikėjais ir su renginių organizatore Jolita Ginčauskaite ne vieną dainą dainavo visa salė! Šventinę nuotaiką kūrė ne tik eilės, muzikiniai kūriniai, bet ir scenoje švytinti Lietuvos valstybinė vėliava bei daugybė mažų vėliavėlių žiūrovų rankose.
Viena iš svarbiausių Lietuvos valstybinių švenčių Pociūnėliuose paminėta pakiliai, džiugiai, jautriai, meniškai.
Roma Buivydienė, Pociūnėlių miestelio bendruomenės narė
Nuotraukos Romos Buivydienės
Paskutinis atnaujinimas: 2026-03-12 13:36:56