Pasirinkite kalbą

Naujienos

Kutiškių daugiafunkcio centro kolektyvas veiklos rezultatus aptarė Radviliškio viešojoje bibliotekoje

2023 m. Liepos 3 d.


Saulėtą birželio 28 dienos  vakarą Kutiškių daugiafunkcio centro kolektyvas dalyvavo išvažiuojamajame posėdyje, kuris vyko Radviliškio viešojoje bibliotekoje.  

Mus pasitiko Radviliškio viešosios bibliotekos darbuotoja, kuri aprodė įstaigą ir papasakojo bibliotekos istoriją.

Apžiūrėję biblioteką, sėdome prie kavos puodelio bei torto ir aptarėme 2022–2023m. nuveiktus darbus Kutiškių daugiafunkciame centre, išklausėme sėkmės istorijas bei pasidžiaugėme įgyvendintais sumanymais.

Kutiškių daugiafunkcio centro informacija ir nuotraukos

Paskutinis atnaujinimas: 2023-07-03 10:59:34