Kutiškių daugiafunkcio centro viešnagė Radviliškio viešojoje bibliotekoje
2023 m. Liepos 12
d.
Saulėtą birželio pabaigos vakarą Kutiškių daugiafunkcio centro kolektyvas dalyvavo išvažiuojamajame posėdyje, kuris vyko Radviliškio viešojoje bibliotekoje.
Kutiškių daugiafunkcio centro atstovus pasitiko Radviliškio viešosios bibliotekos darbuotoja, kuri aprodė įstaigą ir papasakojo bibliotekos istoriją.
Apžiūrėję biblioteką, sėdome prie kavos puodelio bei torto ir aptarėme nuveiktus darbus 2022–2023m. Kutiškių daugiafunkciame centre, išklausėme sėkmės istorijas bei pasidžiaugėme jomis.
Kutiškių daugiafunkcio centro informacija
Paskutinis atnaujinimas: 2023-07-12 14:37:33