Kutiškiuose įgyvendintas projektas „Suaugusiųjų psichikos sveikatos stiprinimas”
2024 m. Rugpjūčio 20
d.
Kutiškių daugiafunkcis centras trečius metus iš eilės sėkmingai vykdo laimėtą projektą sveikatai stiprinti. Pavasarį prasidėjo projektas „Suaugusiųjų psichikos sveikatos stiprinimas”. Gegužės mėnesį kvietėme žmones paklausyti lektoriaus Vytauto Mikalauskio pranešimo „Priklausomybių žala sveikatai. Fizinės ir psichinės sveikatos stiprinimas”. Paskutinį vasaros mėnesį pavyko nemažą moterų būrį sukviesti į jau tradicinę vienos paros stovyklą „Moterų ratas”.
Tai laikas, kai galime jogos ir meditacijų instruktorės Nedos Kurlianskės vedamos, skirti laiką tik sau ir dėl savęs, mėgaujantis saulės ir gamtos gydančia energija. Išjautėme dar vieną moterų stovyklą, taip pripildydamos save lengvumo, atsipalaidavimo, vidinės ramybės ir dėkingumo. Kažkas atvyko „susirinkti“ save, kažkas – pabūti moterų bendrystėje, o kažkas – įkvėpti ir grįžti į kasdienybę su nauju polėkiu gyventi. Projekto organizatoriai kviečia moteris skirti laiko ne tik buičiai ir rutinai, bet ir Sau, pačiai mylimiausiai. Ribos tik mūsų prote, o nuraminus protą prakalba siela, kurioje taip gera ir lengva.
Virginija Bloškienė,
Kutiškių daugiafunkcio centro kultūros darbuotoja
Paskutinis atnaujinimas: 2024-08-20 08:31:12