Labdaros koncertas „Uždekim žiburius širdžių“
2023 m. Gruodžio 18
d.
Artėjant gražiausioms metų šventėms, Šeduvos gimnazijos bendruomenė susivienija prasmingiems, kilniems darbams – organizuoja labdaros koncertą „Uždekim žiburius širdžių“. Gruodžio 15 dieną šis renginys vyko jau aštuonioliktą kartą. Šių metų koncerto svarbiausias tikslas – pasidalinti gerumu su vienišais, skurstančiais seneliais, kurie laukia ne tik šiltos sriubos dubenėlio, bet ir nuoširdaus, artimo pabendravimo. Renginio pradžioje gimnazijos bendruomenę sveikinęs Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis pasidžiaugė gražia ir labai prasminga tradicija susiburti prieš šventas Kalėdas kilniai veiklai. Jis linkėjo visiems gražių artėjančių švenčių, šilto bendravimo šeimose nepamirštant senelių.
Teatralizuotas pasirodymas „Laiptai“, kurį režisavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Virginija Diržinauskienė, nutiesė jungtis tarp jaunosios kartos, kopiančios į saulę, trokštančios patirti gyvenimą, ir senosios, besileidžiančios žemyn, sukaupusios didelę išmintį. Scenoje pasirodęs Senelis atskleidė mažiesiems, kas yra Kalėdų stebuklas, ragino susimąstyti apie atjautą, supratimą, dėkingumą, išsaugoti širdyje dvi vertybes – Užuojautą ir Meilę. Šventinę nuotaiką kūrė muzikantai (vadovas Kęstutis Meškauskas), „Vaivorykštės“ šokėjai (vadovas Astijus Poška), tautinių šokių kolektyvas „Rėjaׅ“ (vadovė Kornelija Staševičė), pradinių klasių mokinių choras (vadovė Rita Ivoškienė), Radviliškio muzikos mokyklos choras (vadovė Aurelija Meškauskienė), širdis suvirpino Adelės ir Austėjos daina (vadovė Aušra Mickutė). Koncerto pabaigoje nuskambėjo gimnazijos bendruomenės atliekama Nedos Malūnavičiūtės daina „Šalia“.
Gimnazijos direktorė Edita Varneckienė padėkojo visiems, kurie padėjo uždegti žiburius šidžių, pasidžiaugė bendruomenės sukurtu mažu stebuklu: renginio metu surinkta 1790 eurų. Šias lėšas, skirtas senelių paramos akcijai „Maltiečių sriuba“, direktorė perdavė renginyje dalyvavusiam Maltos ordino Vakarų regiono vadovui Juozui Trečiokui. Svečias trumpai pristatė organizacijos istoriją, veiklą. Nuoširdžiai dėkojo gimnazijos bendruomenei už idėją prisidėti prie „Maltiečių sriubos“, perskaitė Maltos ordino pagalbos tarnybos prezidento Broniaus Einars padėką.
Už pagalbą įgyvendinant kilnią idėją dėkojame Radviliškio rajono savivaldybės merui Kazimierui Račkauskiui, Radviliškio muzikos mokyklai, mokytojui Arvydui Kavaliauskui.
Šeduvos gimnazijos informacija ir nuotraukos
Paskutinis atnaujinimas: 2023-12-18 16:51:09