Lizdeikiečiai – Šiaulių apskrities mokinių konkurso nugalėtojai
2025 m. Balandžio 14
d.
Balandžio 10 d., Lizdeikos gimnazijos komanda „7 straipsnis“, vadovaujama istorijos mokytojos metodininkės Anos Savickienės, laimėjo Šiaulių apskrities mokinių konkursą „Aš ir policija“. Komanda pademonstravo ne tik puikias teisines žinias ir greitą orientaciją, bet ir puikų komandinį darbą bei motyvaciją, reikalingą bendradarbiavimui su policija stiprinti.
Palinkėkime jiems sėkmės respublikiniame etape gegužės 5 d. Vilniuje.
Lizdeikos gimnazijos informacija
Paskutinis atnaujinimas: 2025-04-14 14:07:08