Lizdeikietis Ignas Ereminas – Lietuvos mokinių biologijos olimpiados šalies etapo prizininkas
2025 m. Kovo 25
d.
Didelį džiaugsmą galima iškovoti tik dideliu darbu. – J. V. Gėtė.
Šiemet Lietuvos mokinių biologijos olimpiados šalies etapas vyko kovo 20–22 dienomis Klaipėdos „Uostamiesčio“ progimnazijoje. Olimpiadoje varžėsi 9–12 kl. mokiniai, sėkmingai įveikę rajoninį turą ir pakviesti į šalies etapą. Tarp 80 dalyvių iš įvairių Lietuvos mokyklų rungėsi ir III A klasės mokinys Ignas Ereminas, kuris tapo III vietos prizininku (biologijos mokytoja metodininkė L.Semeniukienė). Gimnazistas pakviestas atstovauti Lietuvai Tarptautinėje biologijos olimpiadoje (IBO), kuri vyks Filipinuose, ir LINEŠA organizuojamose pasirengimo Tarptautinei olimpiadai stovyklose. Džiaugiamės ir didžiuojamės Igno pasiekimais, linkime, kad šis laimėjimas bus naujų galimybių pradžia ir paskata siekiant užsibrėžtų tikslų.
Lizdeikos gimnazijos informacija ir nuotraukos
Paskutinis atnaujinimas: 2025-03-25 08:28:38