Pasirinkite kalbą

Naujienos

Maldos žygis

2023 m. Birželio 6 d.


Birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Šiaulių vyskupija organizavo tradicinį, jau dvidešimt aštuntąjį piligriminį žygį „Šiaulių katedra–Kryžių kalnas“. Žygyje dalyvavo Baisogalos gimnazijos jaunieji šauliai.

Meldėmės už vaikus ir šeimas, už mums brangius žmones ir savo mokyklų bendruomenes...

Šiemet žygis bei šv. Mišios Kryžių kalne turėjo ir dar vieną intenciją: paminėtas 50 metų sovietų persekiojamų disidentų kryžiaus nešimo į Kryžių kalną jubiliejus.

Visus 14 km mus, 400 piligrimų, lydėjo saulė, gaivus vėjas, plazdančios vėliavos, giedras dangus, žydintys laukai, medžių žaluma, paukščių čiulbesys, gera nuotaika, rožinio malda, giesmės ir nuostabūs žygio vadai: Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis ir Šiaulių katedros klebonas Egidijus Venckus. Džiaugiamės, kad taip šauniai įprasminome pirmąją vasaros dieną.

Baisogalos gimnazijos mokytoja Giedrė Nakutienė

Paskutinis atnaujinimas: 2023-06-06 11:58:21