Pasirinkite kalbą

Naujienos

Meras pasveikino Metų vadovu pripažintą Gražinos pagrindinės mokyklos direktorių

2025 m. Gruodžio 5 d.


Gruodžio 5 dieną Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis pasveikino Gražinos pagrindinės mokyklos direktorių Egidijų Dailidonį, kuris prieš porą dienų vykusiuose Inovatyviausių mokytojų apdovanojimuose buvo pripažintas Metų mokyklos vadovu.

Direktoriaus apdovanojimas – tai pripažinimas už nuoseklų jo darbą diegiant mokykloje inovacijas: stiprinant finansinį raštingumą, STEAM ugdymą, verslumą, informacinių technologijų kompetencijas ir socialinius įgūdžius, už sukurtas poilsio ir kūrybos zonas, kurios skatina gyvą ir įtraukiančią mokymosi aplinką.

Meras, pasveikinęs mokyklos vadovą, pažymėjo, kad tokie pasiekimai svarbūs visai bendruomenei.

„Tai įvertinimas ne tik vadovui, bet ir visiems mokyklos žmonėms, kurie stengiasi dėl vaikų. Man svarbu, kad mūsų mokyklose kiekvienas vaikas galėtų augti ir jaustis saugus“, – sakė meras K. Račkauskis.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2025-12-05 15:07:44