Pasirinkite kalbą

Naujienos

Mieli kolegos

2022 m. Spalio 10 d.


Nuoširdžiai sveikinu Jus Vietos savivaldos dienos proga! Jūs visi – Tarybos nariai, Savivaldybės administracijos, seniūnijų darbuotojai, seniūnaičiai, valstybės tarnautojai, visuomeninių organizacijų ir bendruomenių lyderiai – savo pilietiškumu ir paslaugumu kuriate stiprią savivaldą. Jūsų bendras darbas, atsidavimas Radviliškio kraštui ir jo gyventojams, aktyvumas ir profesionalumas duoda puikių rezultatų – mūsų rajonas nuolat gražėja, yra patrauklus ne tik gyventojams, bet ir svečiams bei potencialiems investuotojams. Jūsų meilė Radviliškio krašto žmonėms ir dažnai nematomi darbai prisideda prie to, kad bendruomenės nariai yra aktyvūs, o Radviliškio rajono vardas tarp geriausiųjų yra minimas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Linkiu Jums naujų iššūkių, idėjų, kūrybiškumo bei drąsos imantis teigiamų pokyčių. Ir toliau būkite mūsų įkvėpėjai!

Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis

Paskutinis atnaujinimas: 2022-10-10 08:45:16