Pasirinkite kalbą

Naujienos

Mieli Radviliškio rajono energetikai!

2023 m. Balandžio 17 d.


Nuoširdžiai sveikinu Jus Lietuvos energetikų dienos proga.

Vertiname Jūsų žinias, profesionalumą ir esame tikri, kad Jūsų indėlis į Radviliškio krašto žmonių gyvenimo gerovę yra labai reikšmingas.

Ačiū Jums už Jūsų darbą. Sveikatos, energijos ir  naujų iššūkių kasdieniame darbe!

Vytautas Simelis,
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Paskutinis atnaujinimas: 2023-04-17 11:56:03