Mieli Radviliškio rajono energetikai!
2023 m. Balandžio 17
d.
Nuoširdžiai sveikinu Jus Lietuvos energetikų dienos proga.
Vertiname Jūsų žinias, profesionalumą ir esame tikri, kad Jūsų indėlis į Radviliškio krašto žmonių gyvenimo gerovę yra labai reikšmingas.
Ačiū Jums už Jūsų darbą. Sveikatos, energijos ir naujų iššūkių kasdieniame darbe!
Vytautas Simelis,
Radviliškio rajono savivaldybės meras
Paskutinis atnaujinimas: 2023-04-17 11:56:03