Mieli Radviliškio rajono socialiniai darbuotojai
2022 m. Rugsėjo 27
d.
Nuoširdžiai sveikinu Jus su Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Savo rankomis, žodžiais ir šypsenomis kuriate stebuklus. Jūsų veikla praskaidrina žmonių gyvenimus, sušildo jų širdis ir suteikia gyvenimo džiaugsmo. Jūsų dėka gimsta viltis, atsigauna siela, o kasdienybė tampa šviesi ir paprasta.
Ačiū už jūsų kasdienį pasiaukojamą darbą, rūpestį, begalinę ištvermę ir įsiklausymą. Dėkoju, kad nuolat esate ten, kur Jūsų labiausiai reikia.
Linkiu neišsenkančios kantrybės, energijos, vilties ir tikėjimo.
Radviliškio rajono meras Vytautas Simelis
Paskutinis atnaujinimas: 2022-09-27 10:56:39