Mielieji mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai
2022 m. Rugpjūčio 31
d.
Rugsėjo 1-oji – ypatinga šventė, į vieną būrį sukviečianti visą mokyklos bendruomenę. Su šia švente prasideda nauja prasminga kelionė po Mokslo ir žinių šalį.
Lai ši kelionė visiems būna kupina naujų atradimų, žinių troškimo ir pažinimo džiaugsmo.
Lai Jūsų mokykla būna namai, kuriuose auga Tėvynę ir žmogų mylinčios, savimi pasitikinčios, iniciatyvios, originalių idėjų kupinos asmenybės.
Sėkmės, drąsos, kūrybiškumo ir ryžto iššūkių ir galvosūkių kupinoje kelionėje!
Su švente!
Vytautas Simelis,
Radviliškio rajono savivaldybės meras
Paskutinis atnaujinimas: 2022-09-02 08:12:37