Mielos Mamos ir Močiutės!
2025 m. Gegužės 2
d.
Motinos diena – tai laikas sustoti ir pasakyti, kaip stipriai Jus mylime ir kiek daug Jūs mums reiškiate.
Ačiū Jums už gyvenimo dovanas ir už tai, kad esate mūsų stiprybė net pačiomis sunkiausiomis valandomis.
Tegul šis pavasaris kartu su žydinčių gėlių spalvomis atneša į Jūsų namus ramybę, sveikatą ir šviesias džiaugsmo akimirkas. Būkite mylimos ir branginamos!
Su didžiausia pagarba
Kazimieras Račkauskis,
Radviliškio rajono savivaldybės meras
Paskutinis atnaujinimas: 2025-05-02 14:12:03