Pasirinkite kalbą

Naujienos

Minaičiuose įvyko stalo teniso mėgėjų turnyras

2026 m. Kovo 16 d.


Kovo 14 dieną Mėnaičių bendruomenės namuose surengtas stalo teniso mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai – Kovo 11-ajai – paminėti.

Renginys sukvietė aktyvius Radviliškio rajono gyventojus, norinčius dieną praleisti sveikai, aktyviai su sportine dvasia. Turnyras prasidėjo 10 val. ryto ir sulaukė platesnio susidomėjimo – atvyko dalyvių net iš Šiaulių, o tai rodo augantį bendruomenės renginių populiarumą rajone.

Organizatoriai šiuo renginiu siekė ne tik pagerbti valstybinę šventę, bet ir skatinti gyventojus aktyviai leisti laisvalaikį, stiprinti bendruomenės ryšius bei populiarinti stalo tenisą kaip prieinamą sportą visoms amžiaus grupėms.

Mėnaičių bendruomenės iniciatyva tokius renginius organizuoti valstybinių švenčių proga – puikus pavyzdys, kaip bendruomenė gali aktyviai įsitraukti į pilietinį ir sportinį gyvenimą rajone.

Mėnaičių bendruomenės informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2026-03-16 13:30:51