Naujametinis krepšinio turnyras Pociūnėliuose
2024 m. Sausio 2
d.
2023 m. gruodžio 30 d. Pociūnėlių pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko naujametinis krepšinio turnyras. Jį surengė Skėmių seniūnijos sporto renginių organizatorius Arūnas Čižauskas.
Turnyro pradžioje visus susirinkusiuosius pasveikino Skėmių seniūnijos seniūnė Ingrida Gladkienė. Ji taip pat padėkojo Arūnui Čižauskui už aktyvią veiklą organizuojant sporto renginius. Turnyre varžėsi Panevėžio r. Rabikių (žaidė veteranai), Radviliškio r. Sidabravo, Palonų ir Pociūnėlių jaunimo komandos. Pirmąją vietą iškovojo Sidabravo komanda, antrąją laimėjo Rabikių komanda, o trečiąją užėmė Pociūnėlių jaunimas. Visų laimėjusių komandų žaidėjai apdovanoti medaliais, nugalėtojams įteikta sporto taurė. Prizus skyrė Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyrius. Varžyboms teisėjavo Vigantas Tarbūnas, Pakalniškių seniūnijos sporto renginių organizatorius.
Pociūnėliuose įvykęs naujametinis krepšinio turnyras – prasmingas tradicinis renginys.
Roma Buivydienė, Pociūnėlių miestelio bendruomenės narė
Paskutinis atnaujinimas: 2024-01-02 11:16:44