Nauji namai sparnuočiams
2026 m. Kovo 16
d.
Kovo 13 d. Lizdeikos gimnazijos mokiniai, lydimi dorinio ugdymo mokytojų Vlado Vaidžiulio ir Ingos Zabulienės, dalyvavo Valstybinės miškų urėdijos organizuotoje akcijoje „Nauji namai sparnuočiams“.
Akcijos dalyviai kėlė inkilus, taip prisidėdami prie paukščių apsaugos bei gamtos puoselėjimo. Gamtosaugininkų iniciatyva skatina ugdytis pilietiškumo, socialines ir bendradarbiavimo kompetencijas, stiprinant atsakomybės už aplinką jausmą, plėtojant pažinimo bei tvarumo nuostatas.
Praktinė veikla gamtoje suteikė galimybę geriau suprasti žmogaus ir gamtos ryšį, aktyviai įsitraukti į aplinkosaugines iniciatyvas ir puoselėti pagarbą gyvajai aplinkai.
Lizdeikos gimnazijos informacija
Paskutinis atnaujinimas: 2026-03-16 13:05:28