Nuo grūdo – iki duonos kepalėlio
2023 m. Vasario 3
d.
Vasario 5-ąją minime Šv. Agotos dieną. Tądien lietuviai nuo seno tradiciškai šventindavo duoną, tikėdami, jog ji visokeriopai sergės nuo gaisrų, bėdų ir kitokio blogio.
Smagus buvo penktadienis Kutiškių daugiafunkcio centro darželyje su pokalbiais apie duonos kelią, tešlos minkymas, duonos kepimas ir ragavimas. O ir vilkas duonos paragauti užsimanė, tik visi „Pelėdžiukų“ grupės vaikai žino, kokį kelią praeina duonelė, kol pasiekia mūsų stalą. Vilkui kantrybės tikrai neužteks. Jis ir vėl, kaip ir kasmet, liks duonos neragavęs. Dirbome, žaidėme, pramogavome, daug sužinojome ir išmokome. Kas nedirba, mielas vaike, tam ir duonos duot nereikia.
Kutiškių daugiafunkcio centro informacija
Paskutinis atnaujinimas: 2023-02-03 14:58:54