Pakiršinio dvare – kalėdinė eglutės įžiebimo pasaka
2025 m. Gruodžio 5
d.
Gruodžio 4 d. Pakiršinio dvare įžiebta Kalėdų eglutė. Šventinę vakaro nuotaiką kūrė Radviliškio miesto kultūros centro kolektyvas. Kalėdų Senelis ir Elfiukė šventės dalyvius kvietė dainuoti, šokti, žaisti ir kartu įžiebti žaliaskarę. Visi norintieji vaišinosi saldumynais, šokoladiniu gėrimu ir arbata.
Prieš šventę vyko edukacija „Bičių dovanos“, kurioje buvo sukamos žvakutės iš vaškuolės, liejami vaškiniai eglutės žaisliukai ir mokomasi lieti žvakes ant rato.
Smagi kalėdinė pasaka užbūrė dvaro svečius. Vakaras buvo kupinas šilumos, bendrystės ir džiaugsmo.
Radviliškio miesto kultūros centro Pakiršinio dvaro etninės kultūros ir amatų filialo informacija
S. Viluskienės nuotraukos
Paskutinis atnaujinimas: 2025-12-05 14:49:49