Pakiršinyje nuskambėjo „Dvaro vakarų“ koncertas
2024 m. Liepos 26
d.
Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centro parke ketvirtadienio vakarą nuskambėjo „Dvaro vakarų“ koncertas.
Pirmąjį „Dvaro vakarų“ koncertą atidarė liaudiškos muzikos kapela „Subata“ iš Panevėžio. Šį šaunų kolektyvą sudaro muzikos entuziastai. Vakaro metu kolektyvas dainavo įvairias liaudies dainas, grojo akordeonu, būgnais, gitara, birbyne, dūdmaišiu... Jų atliekamos melodijos, kūrybingumas ir energija tiesiog užbūrė. Liaudiškos muzikos kapelai „Subata“ užgrojus pirmuosius akordus, žiūrovai patys pradėjo niūniuoti jiems gerai pažįstamas ir širdžiai artimas dainas.
Kitas „Dvaro vakarų“ koncertas vyks rugpjūčio 8 d. 19 val., svečiuose sulauksime Sidabrinių balsų iš Miežiškių kultūros centro.
Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centro informacija
Nuotraukos Arvydo Žaromskio ir Pauliaus Kablio
Paskutinis atnaujinimas: 2024-07-26 11:34:22