Pasirinkite kalbą

Naujienos

Paloniškiams valdžia nemokamai atvers sporto salės duris

2023 m. Lapkričio 30 d.


Lapkričio 29 dieną Radviliškio rajono savivaldybės, Baisogalos seniūnijos ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro vadovai susitiko su Palonų bendruomenės atstovėmis, su kuriomis kalbėta apie galimybę paloniškiams ir aplinkinių kaimų gyventojams sportuoti uždaryto Palonų daugiafunkcio centro sporto salėje.

Į Savivaldybę atvykusi Palonų bendruomenės pirmininkė Vilma Budvytienė sakė, kad vasarą jaunimas daug veiklų randa ir lauke, tačiau atvėsus orams atsirado poreikis sportuoti salėje, kuri šiuo metu uždaryta. „Kai buvo uždaromas Palonų daugiafunkcis centras, politikai žadėjo, kad leis naudotis sporto sale visuomenės reikmėms“, - rajono vadovams priminė bendruomenės pirmininkė.

Pasikalbėjus nuspręsta leisti bendruomenei sale naudotis šią žiemą nemokamai, o raktus nuo sporto salės patikėti kažkuriam iš bendruomenės atstovų.

„Per tą laiką pažiūrėsim, kiek žmonių ateina sportuoti, ar iš tikrųjų salė yra reikalinga vietos gyventojams, o tada spręsime, galbūt dalį pastato ateityje teks užkonservuoti, kad jo nereikėtų šildyti, o kitą dalį palikti bendruomenės poreikiams“, - sakė Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2023-11-30 08:21:54