Pasirinkite kalbą

Naujienos

Pasveikinta šimtametė radviliškietė

2022 m. Spalio 17 d.


Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis ir patys artimiausieji pasveikino spalio 15 dieną garbingą 100 metų jubiliejų pasitikusią Zofiją Sabakonienę. Jubiliatė gimė Radviliškio rajone, buvusiame Pamierų kaime, gausioje šeimoje – senolė turėjo tris brolius ir dvi seseris. Vėliau moteris ilgą laiką gyveno Petrošių kaime. 

Kaip pasakojo pati jubiliatė, gyvenimas buvo nelengvas, bet savo gerumą, kol leido jėgos ir sveikata, dosniai dalijo savo artimiausiems žmonėms. Žvali moteris džiaugiasi didžiausiu gyvenimo turtu – dviem anūkais ir anūke bei trim proanūkiais, taip pat nesureikšmina savo ilgaamžiškumo, specialaus recepto sakosi tam neturinti.

Artimieji žvalią ir guvią šimtametę apibūdina pačiais gražiausiais žodžiais – jautri, nuoširdi ir be galo darbšti. Moteris visada mėgo rengtis šviesiai, todėl daugelis ją taip ir prisimena, kaip „visada šviesią“.

Rajono meras V. Simelis, sveikindamas šimtametę ir jos artimuosius, visiems linkėjo sveikatos ir gražių kartu bėgančių dienų.

Neeiline švente džiaugėsi ir garbingo amžiaus sulaukusią Z. Sabakonienę sveikino ir Radviliškio miesto seniūnas E. Mončauskas bei seniūno pavaduotoja V. Dževeckienė.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2022-10-17 13:13:23