Pasirinkite kalbą

Naujienos

Pasveikinta šimtametė Šiaulėnų seniūnijos gyventoja

2025 m. Lapkričio 17 d.


Lapkričio 15-ąją Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis ir Šiaulėnų seniūnijos seniūnė Ieva Tamošaitytė-Braziulė garbingo 100 metų jubiliejaus proga pasveikino Šiaulėnų seniūnijos gyventoją Petronelę Paulauskienę.

„Šimtas metų – tai ne tik skaičius. Tai – gyvenimas, pilnas patirties, išminties, meilės artimiesiems ir kasdienio, nuoširdaus darbo. Dėkoju Jums už tai, ką nuveikėte dėl savo šeimos, dėl visų bendrystės. Linkiu Jums sveikatos, šviesių dienų ir artimųjų šilumos“, – sveikindamas jubiliatę linkėjo meras K. Račkauskis.

Petronelė Paulauskienė visą gyvenimą daug ir sunkiai dirbo.

Prieš 22-ejus metus tapo našle – palaidojo savo vyrą.  Kartu su vyru užaugino dešimt vaikų, sulaukė penkiolika anūkų, aštuoniolika  proanūkių ir penkis proproanūkius, kurie su dideliu džiaugsmu ir pagarba mini jos šimtmetį.

Linkime poniai Petronelei dar ilgų, jaukių metų, kupinų artimųjų dėmesio, šiltų prisiminimų ir kasdienės šypsenos!

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2025-11-17 16:58:37