Pažintinė ekskursija „Susipažinkime su Radviliškio rajono paveldu“
2023 m. Rugsėjo 12
d.
Rugsėjo 8 d. radviliškiečiai vyko į pažintinę ekskursiją „Susipažinkime su Radviliškio rajono paveldu“, kuri buvo skirta Europos paveldo dienoms paminėti. Ekskursiją organizavo Radviliškio rajono savivaldybė ir Radviliškio turizmo informacijos centras. Ekskursijos dalyviai aplankė: Šiaulėnų miestelio krašto muziejų, Šemetų koplyčią-mauzoliejų, Šv. Onos bažnyčią, Šiaulės kalno apžvalgos bokštą, apsilankė Imantų bendruomenės „Šiaudiniame name“, Baisogalos dvare, turėjo edukacinį užsiėmimą Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centre, Pakiršinyje.
Radviliškio turizmo informacijos centro informacija ir nuotraukos
Paskutinis atnaujinimas: 2023-09-13 08:55:06